wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » TELEFONY I AKCESORIA2 » Słuchawki3 » Bezprzewodowe
Kategorie

Bezprzewodowe

Bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe to rozwiązanie, na które wielu z nas czekało z niecierpliwością. Wykorzystujące technologię przesyłania danych bluetooth słuchawki bezprzewodowe umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki lub radia w każdych warunkach – w pracy, podczas jazdy samochodem, na porannym joggingu. Ich ogromną zaletą jest brak kabla łączącego słuchawki z urządzeniem mobilnym, co zdecydowanie ułatwia słuchanie podczas pracy na telefonie czy tablecie.

Obecnie na rynku dostępne są dwie klasy słuchawek bezprzewodowych. Słuchawki sportowe (połączone kablem) oraz słuchawki douszne bez kabla, za to z ładującym etui. Jednorazowe załadowanie etui, które działa na zasadzie powerbanku umożliwia nawet kilkukrotne doładowywanie słuchawek bez konieczności pamiętania o podłączeniu etui do prądu.
 

Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Obie klasy słuchawek bezprzewodowych – słuchawki bezprzewodowe sportowe i słuchawki z ładującym etui – dostępne są w wariancie z mikrofonem. Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem całkowicie zrewolucjonizowały nasze myślenie o zestawie słuchawkowym do telefonu. Z ich pomocą możemy odbierać połączenia przychodzące nawet jeśli telefon znajduje się w odległości kilku (w przypadku wybranych modeli kilkunastu) metrów od nas. To niezwykle wygodne rozwiązanie sprawdza się zarówno w warunkach pracy biurowej, jak i podczas jazdy samochodem. To także doskonała alternatywa dla osób aktywnych sportowo, które mogą odebrać telefon nie przerywając treningu, nawet jeśli sam nie znajduje się w danym momencie w zasięgu ręki.
 

Słuchawki bezprzewodowe – produkty powiązane

Słuchawki bezprzewodowe z bluetooth należą do grupy akcesoriów mobilnych, dzięki którym możemy znacząco zwiększyć funkcjonalność naszych urządzeń mobilnych, jednocześnie poprawiając komfort ich użytkowania. Obok słuchawek bezprzewodowych naszym klientom polecamy również inne akcesoria mobilne znanych i cenionych producentów, takie jak głośniki bezprzewodowe, uchwyty samochodowe oraz indukcyjne powerbanki.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl