wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Głosniki
Kategorie

Głosniki

Głosniki

 

Głośniki bezprzewodowe

Smartfon już dawno przestał być tylko telefonem. Teraz to budzik, nawigacja samochodowa, przenośne radio i odtwarzacz MP3 w jednym urządzeniu, którego funkcjonalność możemy zwiększyć korzystając z akcesoriów mobilnych nowej generacji. Głośniki bezprzewodowe to urządzenia zaprojektowane i skonstruowane z myślą o użytkownikach smartfonów, którzy chcą słuchać swojej ulubionej muzyki w dobrej jakości bezpośrednio z Internetu lub karty pamięci w telefonie.

Głośniki bezprzewodowe podobnie jak słuchawki bezprzewodowe łączą się z urządzeniem za pośrednictwem bluetooth dając swobodę jednoczesnego użytkowania telefonu i słuchania muzyki bez plątaniny kabli i kabelków.

Wodoodporny głośnik dla wymagających

Alternatywą dla bardziej wymagających melomanów jest wodoodporny głośnik bezprzewodowy z bluetooth, który – w zależności do klasy wybranego urządzenia – jest odporny na ewentualne zamoknięcie lub wręcz pływający. Klientom poszukującym rozwiązań do użytkowania na jachcie, słuchania muzyki podczas kąpieli lub obok przydomowego basenu polecamy głośniki przenośne w klasie wodoodporny-pływający. Urządzenia te są całkowicie odporne na działanie wody i wilgoci, i nie szkodzi im nawet upadek do wody. Wybrane modele mogą być użytkowane jednocześnie unosząc się na powierzchni wody, np. w basenie.

Głośnik przenośny – tylko znane i cenione marki

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów oferujemy głośniki przenośne różnych klas – od tradycyjnych, przez wodoodporne po głośniki wodoodporne-pływające. Wyposażone w bluetooth dają swobodę słuchania ulubionej muzyki niezależnie od warunków – w biurze, domu, na jachcie czy w namiocie.

W ofercie posiadamy rozwiązania znanych i cenionych marek. Każdy głośnik przenośny z asortymentu sklepu e-Buy wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która stawia na minimalizm i funkcjonalność przy jednoczesnej wygodzie użytkowania.

Przenośny głośnik – produkty powiązane

Akcesoria mobilne to nasza specjalność. W asortymencie posiadamy słuchawki bezprzewodowe, a także indukcyjne powerbanki, dzięki którym możemy cieszyć się funkcjonalnością naszych urządzeń mobilnych jeszcze dłużej, nawet w warunkach ograniczonego dostępu do zasilania sieciowego.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl